Baari automatiseerimine

Poster pakub oma baari tervikliku raamatupidamisarvestuse jaoks raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab online-kassat, ladu, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Tellimuste ja maksete vastuvõtmine

Andke oma baarmenitele ja teenindajatele kasutajasõbraliku ja intuitiivse müügiterminali kasutajaliides, et nad saaksid kliente kiiremini teenindada. Keegi ei pea ootama isegi kõige aktiivsemal reedeõhtul teie baaris.

Kasumi suurendamine müües suupisteid

Laiendage oma klientuuri, pakkudes oma jookidega hästi sobivat toitu. Pakuge hommiku- või lõunasööki, et meelitada oma baari laiemat publikut.

Offline-režiim

Baaritarkvara kindlalt töötab offline-režiimis, mis tagab sujuva töö ka interneti tõrkete korral. Võite olla kindel, et ükski pidu ei jää ära teie baaris.

Seadmed baari tõhususe täiustamiseks

Poster pakkub baaridele arvestussüsteemi, mis ei piira seadmete valikut. See ühildub nii iOS- ja Androidi tahvelarvutite ja nutitelefonidega kui ka Windows- ja macOS-arvutitega. Näiteks saate automatiseerida oma baari tööd mitme seadme abil: paigaldades baarmeni jaoks Posteri tahvelarvuti baarileti juurde ja paigaldades teenindajatele Posteri rakendust nende telefonidesse, et personal saaks kiiresti tellimusi vastu võtta.

Posteri baari raamatupidamissüsteem pakub teie ettevõttele terviklikku lahendust. Teil on võimalus ühendada mis tahes lisaseadmeid, nagu vöötkoodiskannerid, kaalud, pangaterminalid, kassasahtlid ja palju muud, et optimeerida oma baari tegevust.

Looge oma asutuse jaoks paindlik menüü

Teie menüü võib olla lai ja mitmekesine, kuid mõnikord võite kohata nõudlikke kliente, kes soovivad kohandatud tellimust.

Posteri automatiseeritud kassa süsteemi abil saavad teie baarmenid hõlpsasti lisada olemasolevatele retseptidele modifikaatoreid ja rakendada neid muudatusi iga uue tellimuse puhul. Kui klient küsib nüüd margaritat vodkaga asemel tequilat, saab teie baarimees teha süsteemis koostisosa muudatuse ja klient saab täpselt seda, mida ta soovib.

Võtke vastu erinevaid makseviise

Võib juhtuda olukord, kus mõni suurettevõte võib nõuda arve jagamist või iga klient võib valida erineva makseviisi, sellega saab Posteri süsteemiga hõlpsasti hakkama.

Teie kliendid saavad maksta sularahaga, kaardiga, nutitelefoniga või isegi kasutada oma kliendikaardis kogutud punkte.

Laudade broneerimissüsteem

Nüüd on teil võimalus teostada laudade broneerimist ja jälgida neid oma raamatupidamissüsteemis.

Te saate juurdepääsu igale broneerimis ajale, kus saate kontrollida kuupäeva, kellaaega ja märkusi kliendi eelistuste või eelbroneeringute kohta.

Suurendage köögi tootlikkust kitchen kit komplekti abil

Paigaldage köögis ja baari kõrvale tellimusekraanid, et kokad ja baarmenid näeksid hõlpsasti, millist tellimust tuleb antud hetkel valmistada.

Samuti võimaldavad ekraanid neil kontrollida retsepte, jälgida toiduvalmistamise aega ja teavitada teenindajaid, kui roog või jook on valmis.

Kõik mugavuse ja tõhususe nimel

Liitu 50 000 ettevõtetega, kes on Posterit juba proovinud, ja loo oma konto kohe. Ja saate kasutada 15-päevast tasuta prooviperioodi.

Kasutage baarmeni rakendust või terminali

Interneti-kassat võib olla paigaldatud statsionaarselt baarileti külge või olla kaasaskantav, sest POS-müügiterminali saab paigaldada tahvelarvutisse või nutitelefoni. See täidab järgmisi põhifunktsioone:

Tellimuse vastuvõtmine

Tellimuse saatmine, kui baaris on köök.

Kliendikaardi loomine püsikliendiprogrammis

Allahindluste, sooduspakkumiste ja boonuste kohaldamine

Külaliste arvutus

Niipea, kui baarmen loob rakenduses tšeki, kantakse kõik selle andmed automaatselt üle juhtpaneelile, kus omanik saab vaadata tšeki kogusummat ja selle komponente. Pärast tšeki sulgemist terminalis arvutab back office automaatselt kasumi.

Baari administreerimine back office'i abiga

Posteri baari haldussüsteemis põhilised funktsioonid:

Lao ja finantsarvestuse pidamine

Analüütika ja müügistatistika vaatamine

Tööaja ja palgaarvestus

Külaliste andmebaasi haldamine

Konfiguratsiooni ja turvalisuse haldamine

Siin on omanikul võimalus vaadata analüütikat, müügiandmeid, varude liikumist ja finantstehinguid. Ka teised töötajad saavad juurdepääsu back office’i andmetele, kuid neil on võimalik piirata juurdepääsu ainult teatavatele jaotistele. Näiteks võib laopidaja pääseda ligi ainult lao sektsioonile.

Automatiseerimis süsteem lihtsustab tööd baaris

Möödas on ajad, mil baarijuhid pidid pool päeva töötama tabelitega. Meie baaride raamatupidamissüsteem võimaldab teil oma äri tõhusamalt juhtida ja igapäevaseid ülesandeid hõlpsasti lahendada, vabastades teid asjatust stressist.

Poster on usaldusväärne abiline baariomanikele

Müügi suurendamine

Analüüsides aruandeid ja statistikat baari juhtpaneelis, saate väärtuslikku teavet, mis aitab teil optimeerida oma menüüd ja joogivalikuid.

Jälgige kaupade arvestust laos

Olge teadlik oma praegustest varudest, vältige müügikõlbmatuid kaupu ja hoidke alati saadaval kõige nõutumad ja populaarsemad alkohoolsed joogid.

Tulude tõhusam haldamine

Saate reaalajas ajakohast teavet koostisosade maksumuse kohta, et kohandada hindu ja retsepte, tagades oma toidu- ja joogimenüü kasumlikkuse.

Halduspaneel brauseris

Baari haldamine muutub lihtsamaks ja arusaadavamaks

Posteri halduspaneeliga muutub baari haldamine lihtsaks ja mugavaks. Saate hõlpsasti luua menüüsid, võtta tarneid, käivitada kampaaniaid ja vaadata müügiaruandeid, lihtsalt kasutades mugavat kasutajaliideses, mis on loodud teie tööprotsessi tõhususe optimeerimiseks.

Baari analüüs iga päev või iga kuu

Pakume käepäraseid diagramme ja graafikuid, mis sisaldavad andmeid teie ettevõtte tulemuslikkuse kohta, et saaksite hõlpsasti jälgida olulisi näitajaid ja teha teadlikke äriotsuseid. Te saate teada, milliseid menüüartikleid säilitada, kuidas kampaaniad mõjutavad müüki, kuidas hinnata uut baarmeni ja muudki.

Täielik kontroll kõigi laotegevuste üle

Saate kasutada meie baari inventuuri tarkvara, et jälgida kogu ettevõtet, alates laos olevatest koostisosadest kuni valmistoitudest ja eelsegudest, näiteks siirupitest ja segudest, ning pudelis alkohoolsete jookideni.

Poster Boss - tarkvara baariomanikele

Installige Poster Boss’i rakendus oma nutitelefoni ja saate kohese juurdepääsu reaalajats müügi- ja laoandmetele. Samuti saate teateid, kui kassapidajate vahetused teie kaupluses algavad ja lõpevad.

Mitme asutuse haldamine

Haldage oma frantsiisiettevõtteid hõlpsasti tänu pilvepõhistele raamatupidamise süsteemidele ja funktsionaalsele moodulile, mis võimaldab teil kontrollida mitut asutust ühe konto kaudu. Jälgige ja tehke muudatusi menüüdes, hindades ja statistikas kõikide asutuste puhul samaaegselt.

Automatiseerige oma baari kohaletoimetamist

Poster pakub teie baari jaoks integreeritud tarne juhtimis. Nüüd saate tõhusalt töötada erinevate agregaatorite tellimustega ja oma tarnetega.

Saate jälgida kulleri tööd, kontrollida tarnetellimuste kasumlikkust ja optimeerida kulusid. Ning kõik see asub ühes raamatupidamis süsteemis.

50 000 asutust on juba hinnanud Posteri kasutamise eeliseid - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.