Frantsiis, asutuste kett

Oma restorani tervikliku raamatupidamisarvestuse jaoks pakub Poster raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab online-kassat, lao-, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Jälgige tulude statistikat

Saate visuaalset analüüsi kõigi frantsiisivõtjate ettevõtete kohta, et aidata teil arvutada litsentsitasusid ja jälgida kasumlikkust.

Menüüde sünkroniseerimine reaalajas

Looge frantsiisivõtjatele spetsiaalne menüü, et nad saaksid järgida teie unikaalseid tootmistehnikaid ja säilitada teie frantsiisikogemust.

Frantsiisivõtjatete kohene algus

Frantsiisivõtja saab täielikult kohandatud konto koos valmis menüü, kliendiandmebaasi ja eelseadistustega maksimaalse mugavuse tagamiseks.

Sobivad seadmekomplektid eri tüüpi ettevõtete jaoks

Seadmete valimine oma ettevõte automatiseerimiseks on mugav, sest rakendus Poster toetab paigaldamist erinevatele seadmetele, sealhulgas Android- ja iPad-tahvlitele, Windows- ja MacOS-arvutitele. Lisaks saate protsesside täielikuks automatiseerimiseks ühendada lisaseadmeid, näiteks kviitungiprinteri, sularahasahtli ja pangaterminali.

Tasuta lisad

- Menüüde sünkroniseerimine
- Müügistatistika

Tasuline lisa "Kliendid"

- Klientide sünkroonimine
- Varude sünkroniseerimine
- Statistika klientide kohta

Tasuline lisa "Menüü"

- Hinnakorraldus
- Artiklite, kategooriate, kontrollide, maksete ja ABC-analüüsi statistika.

Poster Connecti lisafunktsioonid

Need funktsioonid võimaldavad teil keskenduda  kõige olulisemale: teenuse kvaliteedile ja klientide rahulolule.

Tõhus võrguhaldus

Frantsiisivõtjate automatiseerimise abil saate pakkuda oma partneritele automatiseerimist ja juurdepääsu müügi- ja ostuandmetele. Frantsiisivõrgustiku haldamine nõuab keerukamat finants- ja varude arvestust kui üksiku ettevõtte puhul. Selleks, et tõhusalt jälgida oma partnereid ja kasvatada oma võrgustikku, vajate ühtset frantsiiside automatiseerimisprogrammi.

Kas teil on veel küsimusi?

Oleme valmis andma teile professionaalset nõu ja aitame valida teie ettevõtte jaoks parima lahenduse. Võtke meiega küsimuste korral julgelt ühendust!

Kas teil on veel küsimusi?

Oleme valmis andma teile professionaalset nõu ja aitame valida teie ettevõtte jaoks parima lahenduse. Võtke meiega küsimuste korral julgelt ühendust!