Lihtsustage ja haldage oma ladu tõhusalt kasutates paindlikuid ja hõlpsaid tööriistu

Saage ajakohast teavet laoseisu kohta reaalajas, teege hõlpsasti inventuuri ja lisage uued saadetised kasutajasõbralikus kasutajaliideses. Oleme teie mugavuse huvides hoolitsenud iga detaili eest.

Vähendage inventuuri aega

Proviige uue nutika inventuuriprotsessi. Sisestage lihtsalt toidu, söögi ja pooltooteid tegelikud saldod ja ülejäänud osa teeb süsteem automaatselt.

Kontrollige ostuhindu

Kui lisate süsteemi arve, saate vaadata eelmist ostuhinda ja kõrvalekaldumist standardhinnast.

Laotööde juhtimine

Poster pakub täielikku tuge erinevat tüüpi laodokumentidele ja aruannetele, sealhulgas tarnedele, inventuurile, mahakandmistele, kolimistele ja muudele toimingutele.

Kavandage ja teostage oma ostud õigeaegselt

Saadame teile teate, kui teatud tooted, näiteks kohv või sojapiim, hakkavad otsa saama, et saaksite varusid õigeaegselt täiendada ja tagada, et te ei jääks tellimustest ilma. Posteris saate määrata iga koostisosa jaoks piirnormid ja süsteem määrab automaatselt kindlaks, millal toode on otsas.

Pidage arvestust mugavates pakendites olevate kaupade kohta

Määrake kaupade saadetised erinevates pakendites, nagu kastid, karbid ja muud. Näiteks kui tarnite soodavett 12-pakendis, määrake lihtsalt karpide arv ja Poster arvutab automaatselt välja pudelite koguarvu.

Tootmisprotsessi optimeerimine

Optimeerige oma toidu valmistamise protsessi koos Posteri tootmisfunktsiooniga. Kui valmistate toite või pooltoote ette, mitte kohapeal tellimuse alusel, on see tööriist teie jaoks ideaalne. Selle abil on teil lihtne jälgida oma valmis- ja pooltoote ning nende varusid, selle asemel et jälgida koostisosade saldosid. See on eriti kasulik pagaritöökodadele, kondiitritöökodadele või sööklatele, kus valmistamisprotsess on eelnevalt planeeritud.

Impordi tarned hõlpsasti

Tarnearvete kiireks lisamiseks saate hõlpsasti importida tarnijate arveid Excelist Posterisse, sealhulgas toote-, koguse- ja hinnainfot.

Seadistage mahakandmise eeskirjad

Posteris saate kehtestada mahaarvamise reeglid samadele koostisosadele, mida hoitakse erinevates ladudes. See võimaldab teil sõltuvalt kasutusest automaatselt õigest laost sobiva koostisosa maha kanda. Näiteks saate määrata, et salatsibulad kirjutatakse maha laost “Köök” ja kokteilisidrunid laost “Baar”. Selline seadistus tagab täpsema koostisosade arvestuse ja tõhusama varude haldamise teie ettevõttes.

Kas teil on veel küsimusi?

Oleme valmis andma teile professionaalset nõu ja aitame valida teie ettevõtte jaoks parima lahenduse. Võtke meiega küsimuste korral julgelt ühendust!

Kas teil on veel küsimusi?

Oleme valmis andma teile professionaalset nõu ja aitame valida teie ettevõtte jaoks parima lahenduse. Võtke meiega küsimuste korral julgelt ühendust!