Pagaritöökoja automatiseerimine

Oma pagaritööde tervikliku raamatupidamisarvestuse jaoks pakub Poster raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab veebipõhist kassa-, lao-, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi kõigest 29 euro eest kuus.

Tõhus töö tipptunnil

Mugav ja intuitiivne pagaritarkvara, mis võimaldab teie töötajatel kliente kiiresti teenindada. Iga sekund järjekorra aega kassasüsteemi ees on väärtustatud.

Pakkuda kaupu üksikpakendites

Olenemata sellest, kas te müüte tervet pirukat või osa pirukat, pagariäri raamatupidamistarkvara arvutab täpselt kõik koostisosad, tootekulud ja hinnad.

Offline-režiim

Võrguprobleemide korral peaks kassasüsteem jätkama häireteta tööd. Selle tagamiseks valige tarkvara, mis salvestab tellimuse ja kviitungi andmed seadmesse, kuni internetiühendus taastub.

Spetsiaalsed seadmed pagaritööstuse automatiseerimiseks

Sa ei pea ostma kallist riistvara, et automatiseerida oma pagariäri. Posteriga saate alustada nii Androidi tahvelarvutite või iPadide kui ka macOS- või Windows-arvutite abil. Meie pagariäri raamatupidamistarkvara ühildub täielikult kõigi nende platvormidega.

Pagariäri automatiseerimine Poster POS-iga ei ole ainult lihtne kassasüsteem, vaid ka täielik raamatupidamissüsteem. Meie süsteem toetab pangaterminale, kviitungiprintereid, kaalud, köögi ekraanid ja vöötkoodiskannerid.

Lihtsustage klientide teenindamist otse nende laua juures

Posteriga ei ole teil probleeme, kui plaanite avada väikese pagariäri koos lauateenindusega.

Aktiveerige ruumirežiim, mis võimaldab teie töötajatel tõhusalt jaotada tellimusi laudadele ja luua ainulaadne atmosfäär klientidele, kes soovivad nautida teie maitsvaid kooke ja jooke hubases pagariäris.

Lihtne menüü navigeerimiseks

Optimeerige oma rakendust, kohandades menüüd nii, et töötajad saaksid tellimusi kiiresti ja tõhusalt töödelda. Jagage pagaritooted kategooriatesse, lisage illustratsioonid ja korraldage need populaarsuse järgi.

Optimeerige menüüd, et vähendada positisoone

Posteris saate luua universaalse menüüelemendi kõigi croissantide tüüpide jaoks ja kasutada modifikaatoreid, et pakkuda erinevaid lisandeid. Võite olla kindel, et hinnad ja koostisosad arvutatakse vastavalt retseptile õigesti.

jälgige koostisosade ja valmistoodete kättesaadavust

Saage täpset teavet laos olevate pagaritoodete, taigna valmimisest, täidiste ja koostisainete koguse kohta.

Analüüsige müügi- ja suundumuste andmeid, et saada väärtuslikku teavet

Analüüsige regulaarselt müügistatistikat ja võrrelge menüüaruandeid, et kohaneda klientide muutuvate eelistustega ja optimeerida kasumit.

Uute töötajate tõhus koolitamine

Veenduge, et uustulnud töötajad kohanevad mugavalt, andes neile lühiülevaate rakenduse põhifunktsioonidest. See aitab neil kiiresti sisse elada ja oma ülesandeid kindlalt täita.

Hinnakontrolli teostamine

Ärge jätke retseptide arvutamise ja hindade ajakohastamise kõikumisi tähelepanuta ning tehke raamatupidamissüsteemis õigeaegselt koostööd tarnijatega, et hoida oma pagariäri kasumlikuna.

Halduspaneel brauseris

Baarihaldus muutub lihtsaks ja sirgjooneliseks

Posteri halduspaneeliga muutub pagariäri haldamine lihtsaks ja mugavaks. Saate hõlpsasti luua menüüsid, võtta vastu tarneid, käivitada kampaaniaid ja vaadata müügiaruandeid, ja seda kõike kasutajasõbralikus kasutajaliideses, mis on loodud teie töövoo optimaalseks tõhustamiseks.

Baari analüüs iga päev ja iga kuu

Pakume käepäraseid diagramme ja graafikuid, mis sisaldavad andmeid teie ettevõtte tulemuslikkuse kohta, nii et saate hõlpsasti jälgida olulisi näitajaid ja teha teadlikke äriotsuseid. Te saate teada, milliseid menüüartikleid tuleks säilitada, kuidas kampaaniad mõjutavad müüki, samuti saate hinnata uue baarmeni tulemuslikkust ja palju muud.

Täielik kontroll kõigi laotoimingute üle

Saate kasutada meie inventuuri tarkvara, et jälgida kõiki oma ettevõtte osi – alates laos olevatest koostisosadest kuni valmistoitude ja eelsegude, nagu siirupid ja segud, ning samuti pudelis alkohoolsete jookideni.

Ettevõtete või frantsiiside ahela haldamine

 
Poster pakub spetsiaalselt mõeldud ettevõte või frantsiisi teenusepaketti, mis annavad analüüsi, menüüde kopeerimist ja muid vahendeid, et jälgida frantsiisivõtja või partneri efektiivsust. menüülahendusi teistes kohvikutes.

Kõik mugavuse ja tõhususe nimel

Liitu 50 000 ettevõttetega, kes on Posterit juba proovinud, ja loo oma konto kohe. Saate kasutada 15 päeva pikkust tasuta perioodi.