Kondiitrikaupluse automatiseerimine

Teie kondiitritöökoja tervikliku raamatupidamise jaoks pakub Poster raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab online-kassat, ladu, finantsarvestust, analüütikat ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Seadmed kondiitritöö täiustamiseks

Poster pakub võimalust paigaldada müügirakendus erinevatele seadmetele: Androidi ja iPadi tahvelarvutid, samuti Windows- ja MacOS-arvutid. Valige endale mugavaid seadmeid, et oma kondiitritööd tõhusalt hallata.

Kiire paigaldus

Selle asemel, et tegeleda tarkvara seadistamisega, saate keskenduda oma kondiitriäri protsesside seadistamisele. Posteri paigaldamine võtab vaid 15 minutit ning seejärel saate alustada müüki ja oma tegevuse jälgimist. See võimaldab teil kiiresti tööle hakata ja keskenduda oma ettevõtte kasvatamisele.

Laohaldus

Jälgige saldosid ja tehke inventuure, et vältida puudujääke. Poster-süsteemil on mugavad inventuurivormid, mis võimaldavad kontrollida laoseisu tervikuna või üksikute esemete kaupa.

Offline-režiim

Võrguprobleemide korral peaks kassasüsteem jätkama häireteta tööd. Selle tagamiseks valige tarkvara, mis salvestab tellimuste ja kviitungite andmed seadmesse, kuni internetiühendus taastub.

Parandage teenuse kvaliteeti kondiitritoodetel automatiseerimissüsteemi abil

Kondiitriärile mõeldud programmiga Posteris saate integreerida elektroonilised kaalud, et kiirendada müügiprotsessi. See on väga lihtne: määrate juhtpaneelis roa hinna 100 g kohta ja kui toode lisatakse tellimusele, kaalub kassapidaja või teenindaja magustoidu ja hind arvutatakse automaatselt.

Kondiitriäri haldamine Posteriga on lihtsam ja mugavam

Posteri laoarvestussüsteem võimaldab teil jälgida oma varusid ja koostisosade liikumist. Saate seadistada varude vähesuse hoiatusi, et saaksite tarnijale õigeaegselt uue tellimuse esitada.

Saate teha muudatusi menüüdes ja hindades ning luua kampaaniaid reaalajas otse juhtpaneeli kaudu.

Saate jälgida saldosid mitmes laos, näiteks inventuuri, toidukaupade ja kodutarvete osas. Iga lao kohta saate teha eraldi inventuuriarvestuse, mis võimaldab teil oma varusid täpsemalt kontrollida.

Posteris on teil võimalus lisada tšekile oma kondiitri logo ja rõõmustada oma külalisi huvitavate ennustustega, samuti printida neile mugavaks kasutamiseks WiFi-võrgu salasõna.

Seadke sisse püsikliendiprogramm boonuste või allahindluste näol, et teie külalised saaksid oma ostude eest toredaid kingitusi. Näiteks võite luua kampaania “1+1=3”, et julgustada rohkem tellimusi.

Poster pakub üksikasjalikku müügistatistikat, mis võimaldab analüüsida aruandeid artikli, kategooria ja töötaja kaupa. Saate teada, millal on suurim koormus asutuses ja saate jälgida tulemuslikkust tipptundidel.

50 000 asutust on juba hinnanud Posteri kasutamise eeliseid - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.