Food truck automatiseerimine

Poster pakub oma toiduautode tegevuse tervikliku raamatupidamisarvestuse jaoks raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab online-kassat, ladu, finantsarvestust, analüütikat ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Kiirendada tellimuste vastuvõtmise protsessi

Intuitiivse tarkvaraga kiirendab teie töötajate klienditeenindust mitu korda. Isegi maksimaalse töökoormuse korral.

Võtke makseid vastu ilma sularaha kasutamata

Rohkem kui 60% ettevõtlustulust tuleb mitterahalistest maksetest.Ühendage pangaterminal oma Posteri tahvelarvutiga, et võtta vastu makseid ja suurendada oma sissetulekut.

Offline-režiim

Isegi kui Posteriga katkestub internetiühendus, saate jätkata tellimuste vastuvõtmist ka võrguühenduseta. Kui internet on jälle saadaval, sünkroonitakse kõik andmed automaatselt ja kuvatakse statistikas.

Seaded, mis täiustavad toiduautod

Te saate alla laadida Posteri rakenduse Google Play või App Store’ist oma tahvelarvutisse või laadida selle alla meie leheküljest Windows- ja macOS-arvutite jaoks. Et oma äri täielikult automatiseerida, te võite Posteriga ühendada ka lisaseadmeid, näiteks termoprinteri, rahakasti või pangaterminali, et võtta vastu sularahata makseid.

Köögi automatiseerimine

Paigaldage eraldi tahvelarvutile tellimused kokale, et suurendada tööprotsessi tõhusust. Müügiterminalis saadud tellimused kantakse automaatselt kokkade tahvelarvutisse koos kliendi kommentaaridega ja soovidega. Seega on teie kokal alati täielik teave tellimuse kohta ja ta saab valmistada täpselt seda rooga, mis telliti, vältides lahknevusi ja arusaamatusi kliendidega. See võimaldab teil vältida klientide ees vabandamist ning tagada sujuvam ja parem teenindusprotsess.

Lihtsustage menüü navigeerimist

Seadistage kasutajasõbraliku menüüt, et töötajatel oleks lihtne ja kiire leida soovitud tooted. Lisage pilte ja toidukategooriaid, et muuta tellimine intuitiivsemaks vaid paari vajutamisega.

Toiduauto kohaletoimetamise teenused

Poster pakub integreeritud programmi oma toiduauto tellimuste kättetoimetamise haldamiseks. Selle abil saate mugavalt töötada erinevatelt agregaatoritelt ja omaenda kättetoimetamisteenuselt saadud tellimustega. Teil on võimalik jälgida kullerteenuste täitmist, kontrollida tarnetellimuste kasumlikkust ja optimeerida kulusid ühes mugavas raamatupidamissüsteemis.

Toiduauto haldamine Posteris on lihtne ja mugav

Parandage oma ettevõtte meelitavust lojaalsusprogrammide abil ja analüüsige aktsiastatistikat, et hinnata oma turundusstrateegia tõhusust.

Kasutades müügistatistikat, saate kindlaks teha oma toiduauto kõige populaarsemad ja kasumlikumad toidud. Töötajate andmete analüüs aitab teil hinnata nende tõhusust ja tellimuste töötlemise kiirust.

Posteris saate hõlpsasti teostada oma lao täieliku või osalise inventuuri. Vaadake inventuuri saldosid ja tulemusi halduspaneelis oleval mugaval vahekaardil.

Analüüsige kuluaruandeid halduspaneelis ja võrrelge neid müügituludega. See võimaldab teil oma finantsnäitajate põhjal reklaami ja tooteostude eelarvet koostada.

Toiduveokit saab juhtida kõikjal maailmas

Sisseehitatud ja kohandatud aruanded

Näiteks ABC-analüüs, mis aitab välja selgitada, millised menüüartiklid on kõige kasumlikumad, mida saab kasutada marginaalide suurendamiseks ja millised toidud ei ole nõudluse all või nende maksumus on liiga kõrge. Toiduveoauto kassaprogrammis saab arvutada toidukulusid, keskmist tšekki ja saada muid kasulikke aruandeid, mis aitavad ettevõtte kasumit suurendada.

Raamatupidamine ja palgaarvestus

Toiduautode haldamise automatiseerimine lihtsustab oluliselt ajaarvestust ja palgaarvestust. Tänu sellele saate hõlpsasti vaadata finantsaruandeid ja saada reaalse pildi oma ettevõtte tuludest ja kuludest.

Toiduauto statistika telefonis

Saate igal ajal kontrollida, milliseid tooted on ja kui palju on müüdud, kasutades Poster Bossi mobiilirakendust ja oma kontot. Kõik finantsaruanded on kättesaadavad reaalajas.

Kiire inventuur

On oluline funktsioon toiduautode tarkvaras, mis on vajalik varguste ja kadude vältimiseks. Kui kasutate tarnete jaoks raamatupidamissüsteemi, peate süsteemis tegema ka inventuuri. Võrrelge köögis või baaris oleva toidu tegelikku kogust autotoidu automatiseerimissüsteemis loetletud kogusega. See võimaldab teil kohe kindlaks teha, kas on puudus, ja selgitada välja puuduse põhjus.

Finants- ja laoarvestus

Paljud restorani raamatupidamisprogrammid pakuvad müügi- ja tšekkide tulude kontrollimise funktsioone. Kuid mitte kõik neist ei suuda pakkuda selliseid funktsioone nagu mugav ladu koos automaatse tarnetöötlusega, analüütika ja üksikasjalik finantsarvestus.

Tegevuste ajalugu iga tšeki puhul

Peaksite nägema tühistamisi, lao taotlusi, makseviise, tšekkide sulgemis- ja lahtiolekuaegu. Kui teil on vaja kontrollida oma töötajate töötulemusi, saate tarkvaras vaadata tšekkide ajalugu. Juurdepääs sellistele süsteemi funktsioonidele peaks siiski olema piiratud.

Toiduautode või frantsiisi tõhus juhtimine

Poster pakub frantsiisiettevõtetele ja ärikettidele spetsiaalset teenustepaketti, mis sisaldab lõppanalüüsi, menüüde kopeerimist ja muid vahendeid frantsiisivõtjate tegevuse tõhusaks kontrollimiseks.

Kõik mugavuse ja tõhususe nimel

Liitu 50 000 ettevõtetega, kes on Posterit juba proovinud, ja loo oma konto kohe. Ja saate kasutada 15-päevast tasuta prooviperioodi.