Vesipiibubaar automatiseerimine

Poster pakub oma vesipiibubaari tervikliku raamatupidamise jaoks raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab veebipõhist kassa-, lao-, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Peamised eelised

Kiirendage tellimuste vastuvõtmise protsessi

Intuitiivse kasutajaliidesega rakendus, mis kiirendab teie töötajate klienditeenindust mitu korda. Isegi maksimaalse töökoormuse korral kõik kliendid võivad olla rahul.

Suurendage oma kliendibaasi

meelitage kliente tööpäeviti joogi- ja vesipiibupakkumistega. Poster võimaldab hõlpsasti korraldada mitmesuguseid eripakkumisi, sealhulgas “õnnelikud tunnid”.

Offline-režiim

Juhul kui toimub interneti tõrke, Posteri raamatupidamisprogramm läheb offline-režiimis salvestades kõik andmeid. Võite olla kindel, et isegi interneti ajutise puudumisel teie tööprotess ei katku.

Seadistage intuitiivne menüü

Te ei pea ostma kalleid monoblokke ega erilisi seadmeid, et paigaldada vesipiibubaari tarkvara. Posterit saab käivitada tahvelarvutitel, nii et saate valida õige mudeli vastavalt oma süsteeminõuetele ja alustada tööd.

Vesipiibubaari raamatupidamis süsteem vähendab töötajate koormust

Kasutage liikumisaruannet ja müügistatistikat Posteris, et planeerida oma oste ja määrata kindlaks vajalik kogus toorikuid. Nii ei pea te kõiki arvutusi käsitsi tegema. Posteris näete, kui palju toorikuid on vaja hõivatud või tavalistel päevadel.

Tehke ka inventuurid, et vältida puudujääke või ülejääke. Posteril on olemas valmis ülevaatustabelid, mida saate välja printida või täita veebis.

Muutke oma menüüd paindlikuks ja kohandatavaks

Posteri abil saavad teie teenindajad otse koostada tellimusi, võttes arvesse kliendi vajadusi. Nad saavad hõlpsasti luua uusi retsepte või muuta olemasolevaid ning kasutada neid järgnevates tellimustes. See võimaldab klientidel saada soovitud tellimuse, näiteks segada kaks sorti ja neli tubakamaitset, kontrollides kättesaadavust.

Laua broneerimine

Koostage broneeringuid Poster POS-i kaudu ja jälgige hõlpsasti broneeringute andmeid. Kalendrisse salvestatakse kuupäev, kellaaeg ja märkmed külaliste eelistuste kohta, samuti eelbroneerimine ettemaksu alusel.

Tšekkide jagamine

Olenemata sellest, kas kliendid eelistavad maksta oma arveid sularahas, kaardiga, mobiilseadmega või püsikliendipunktidega, Posteris saab sellega sujuvalt hakkama. Isegi kui suurettevõte otsustab arve jagada ja valida erinevaid makseviise, meie süsteem on valmis iga tehingut eraldi menetlema.

Ettevõtete automatiseerimine

Need funktsioonid võimaldavad teil keskenduda kõige olulisemale: teenuse kvaliteedile ja klientide rahulolule.

Juurdepääs vesipiibubaari analüütikale kõikjal

Suurendage müügi suurust

Tehke muudatusi menüüdes, töövahetustes ja varude kontrollimises otse oma arvuti brauserist.

Üksikasjalik statistika

Posteris on saadaval statistika töötajate, toodete, kategooriate ja online-tellimuste kohta. ABC-analüüsi abil saate kindlaks teha, millised toidud toovad teile rohkem kasumit ja millised tuleks välja vahetada või muuta.

Analüütika nutitelefonis

Poster Bossi mobiilirakendusega saate vaadata reaalajas tulusid otse oma nutitelefonis. Samuti saate jälgida varude saldosid ja saada teateid sularahavahetuse seisu, sealhulgas avamise ja sulgemise kohta.

Tootekontroll

Olge teadlik kättesaadavusest, minimeerige “nõrkade” toodete arvu ja hoidke alati kõige populaarsemaid tubakaid varuks.

Plakat - parim abimees vesipiibubaaride omanikele

Saavutage soovitud müügimaht

Analüüsige aruandeid ja jälgige statistikat haldussüsteemis ja halduspaneelis, et teada saada, kus ja millistel põhjustel esineb kahjusid.

Jälgige enda finantstulemusi

Hoidke end kursis viimaste reaalajaliste müügiandmetega ning tehke muudatusi hindades ja retseptides, et tagada oma menüü kasumlikkus.

Haldage oma varusid tõhusalt

Hoidke end kursis oma praeguste varudega, minimeerige tootepuudujääke ja hoidke alati kõige populaarsemaid tubakasorte laos.

Vesipiibubaari või frantsiisi tõhus juhtimine

Poster pakub frantsiisi ettevõtetele spetsiaalset teenustepaketti, mis sisaldab lõppanalüüsi, menüüde kopeerimist ja muid vahendeid frantsiisivõtjate tegevuse tõhusaks kontrollimiseks.

50 000 asutust on juba hinnanud Posteri kasutamise eeliseid - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.