Kohviku automatiseerimine

Oma kohvikutegevuse tervikliku raamatupidami sarvestuse jaoks pakub Poster raamatupidamis süsteemi, mis sisaldab online-kassat, ladu, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Halda oma rahaasju

Tänu lihtsale ja intuitiivsele kasutajaliidesele saavad töötajad kiiresti õppida Posteri kasutamist. Kelnerid saavad pärast tarkvara käivitamist vaid mõne minutiga tööle hakata.

Kontrollvarud

Varude jäägid võivad mõjutada osa kohviku rahavoogudest, seega on varude jälgimine väga oluline. Iga kaubaartikli käsitsi jälgimine muutub aga äärmiselt aeganõudvaks ülesandeks.

Müügi ja kogutulu jälgimine

Süsteem arvutab automaatselt kohviku tulud ja kasumi, pakkudes analüütilist teavet valitud perioodi kohta, ilma et oleks vaja käsitsi loendada laekumisi ja müüki.

Poster pakub raamatupidamissüsteemi ja seadmeid kohvikuprotsesside automatiseerimiseks

Saate rakenduse paigaldada mitmele tahvelarvutile, et teie teenindajad saaksid külalisi kiiremini teenindada. Kui teil ei ole oma seadmeid, saate osta valmis ja konfigureeritud komplekti, näiteks fiskaalse või mittefiskaalse komplekti, mis lihtsustab protsessi.

Kohviku automatiseerimise tarkvara hõlmab erinevaid protsesse ja tegevusvaldkondi

Raamatupidamine

Pilvepõhine kohvikuautomaatikasüsteem salvestab kõik andmed mugavas formaadis, mis esitatakse graafikute ja kohandatavate aruannete kujul. Need andmed on kättesaadavad halduspaneelis, kus omanikud saavad neid vaadata. Raamatupidamist saab teha kas automatiseerimissüsteemis endas või populaarses 1C raamatupidamistarkvaras, importides sinna kogu vajaliku teabe.

Köök ja baar

Kõik tellimused viiakse ettevalmistamiseks kööki või baari. Tellimuse edastamiseks on kaks võimalust: trükitud liuguri või köögis asuva ekraani kaudu. Näiteks Kitchen Kit süsteem rakendab köögis ekraani, kus on võimalik vaadata ka vooluskeemi koos roa koostisega.

Saal

Teenindaja võtab külalise tellimuse vastu ja sisestab selle kassasüsteemi. Seejärel saadetakse tellimus kööki või baari, kus külalise soovil alustatakse tellimuse valmistamist.

Personalijuhtimine

Kohvikuhaldustarkvara võimaldab jälgida töötajate tööaega, sealhulgas teavet vahetuste arvu, töötundide, kirjutatud kviitungite arvu, kviitungite kogusumma ja palju muud. Lisaks võimaldab see vaadata kõige populaarsemaid menüüartikleid, määrata saalide täituvuse tipptunnid ja muud tegurid, mis aitavad kaasa teie asutuse tõhususele.

Ladu

Kõik tarned lattu registreeritakse kohvikuautomaatikasüsteemis. Seejärel, kui köögis ja baaris valmistatakse tellimusi, võetakse vajalikud koostisosad laost välja. Mahakandmised toimuvad vastavalt kokkade või tehnoloogide poolt välja töötatud vooskeemidele.

Kassaaparaat

Kui tellimus on valmis ja külalised on valmis maksma, trükib teenindaja kviitungi ja annab selle külalistele. Kassatarkvara pakub erinevaid maksevõimalusi, mille hulgast külalised saavad valida endale sobivaima. Kui makseviis on valitud, väljastatakse külalistele maksukviitung.

Täielikult kohandatav menüü

Kohvikusüsteem võimaldab menüüd struktureerida, sorteerida populaarsuse järgi ja lisada igale punktile pilte, mis lihtsustab teenindajate jaoks toidu ja jookide leidmist.

Laudade broneerimine

Teie töötajad saavad teha laudade broneeringuid Posteri tahvelarvutis ja näha hõlpsasti kõiki reserveeritud istekohti.

Lojaalsusprogrammid

Suurendage külaliste lojaalsust, rakendades preemiaprogramme otse Posteri süsteemis. Te ei pea ostma ega installima kolmanda osapoole rakendust, sest kõik vajalikud funktsioonid on juba süsteemi sisse ehitatud.

Mis tahes liiki maksed

Poster-süsteem võimaldab teie kohvikukülalistel tasuda arveid mitmel viisil: sularahas, pangakaardiga või boonustega. Samuti on võimalik arve mugavuse huvides jagada mitme külalise vahel.

Parandage kohviku äriprotsessi

Kohviku automatiseerimissüsteem aitab parandada ärijuhtimist, suurendada personali tõhusust ja suurendada kasumit.

Kohviku automatiseerimissüsteem

  1. Kohvikuautomaatikasüsteem nagu Poster installib raamatupidamistarkvara ja CRM-süsteemi, mida saab kasutada tahvelarvutitel, monoblokkidel või sülearvutitel.

  2. Lisaks põhikomponentidele saab Posteri süsteemile lisada erinevaid mooduleid ja lisaseadmeid, näiteks maksu- ja tavakviitungiprinterid, vöötkoodiskannerid, pangaterminalid ja sularahasahtlid.

Kõik mugavuse ja tõhususe nimel

Liitu 50 000 ettevõtetega, kes on Posterit juba proovinud, ja loo oma konto kohe. Saate kasutada 15 päeva pikkust tasuta perioodi.

Kõik funktsioonid ühes programmis

Posteri kohvikukassasüsteem salvestab andmeid pilves ja sünkroonib neid reaalajas. Saate jälgida laudade käivet, keskmist tšekki, müüki ja iga töötaja töötulemusi, samuti saate teavet populaarsete roogade ja ummikute kohta erinevatel nädalapäevadel ja -aegadel, lihtsalt avades halduspaneeli oma sülearvuti brauseris.

Poster Café Automation süsteem võimaldab teil jälgida oma töötajate töötunde ja arvutada nende palgaarvestust pilves. Sobitades personalikulud müügiaruannetega, saate tõhusamalt analüüsida oma asutuse rahavooge ja optimeerida oma kohviku kulusid.

Poster café automatiseerimissüsteemis saate teha nii täielikku kui ka osalist lao inventuuri. Kui teil on vaja kontrollida mõne konkreetse toote saldosid, minge lihtsalt halduspaneeli vahekaardile lao kontrollimine.

Kohviku raamatupidamistarkvara tahvelarvutis tagab teenindajate liikuvuse ja usaldusväärse köögitöö ka tippkoormuse ajal.

Tahvelarvutis oleva kohviku raamatupidamistarkvara abil saavad ettekandjad olla mobiilsed ja köök saab tõhusalt töötada ka hõivatud aegadel.

Kohvikutarkvara teeb kõik arvutused automaatselt teie eest, võimaldades teil hõlpsasti jälgida kulude muutusi iga uue tarne puhul. Saate teha muudatusi retseptides ja hindades, et teie menüü oleks alati kasumlik.

Poster Boss - tööriist kohvikuomanikele

Kohviku lisatarkvara abil saate kontrollida müügiaruandeid ja varude saldosid otse nutitelefoni rakendusest. Samuti saate seadistada teateid jooksvate tehingute ja muudatuste kohta oma kohvikukassas.

Ettevõtete või frantsiiside ahela haldamine

Spetsiaalselt mõeldud ettevõte või frantsiisi teenusepakett annavad analüüsi, menüüde kopeerimist ja muid vahendeid, et jälgida frantsiisivõtja või partneri efektiivsust. Tahvelarvutipõhise kohvikuautomaatiseerimise abil saate jälgida iga ettevõtte tulemuslikkust eraldi ja rakendada edukaid menüülahendusi teistes kohvikutes.

Posteri seadistamiseks peate järgima mõningaid samme.

Konto registreerimine

Konto loomiseks Posteris täitke registreerimisvorm. Seejärel saate juurdepääsu halduspaneelile, kus saate hallata oma kontot ja kohviku andmeid.

Raamatupidamistarkvara tundmaõppimine

Pärast konto registreerimist võtab teiega ühendust tehnilise toe juht, kes annab teile koolituse programmi kohta ja selgitab selle funktsioone. Samuti saate 15 päeva tasuta testimist, et rakendada tarkvara oma kohvikus.

Administraatoripaneeli täitmine

Lisage vooskeemid, tooted ja koostisosad, et alustada müüki kassas. Looge ka arveid ja ladusid ning andke oma kohviku töötajatele juurdepääs halduspaneelile ja kassatarkvarale.

Töötajate koolitus

Tänu tarkvara kasutajasõbralikule ja intuitiivsele kasutajaliidesele võtab personali koolitamine minimaalselt aega. Teie töötajad saavad hõlpsasti luua oma esimese müügi vaid paari klõpsuga kassasüsteemis.

Seadmete seadistamine ja paigaldamine

Paigaldage ja ühendage ühilduvad seadmed Poster-süsteemi. Paigaldage kassarakendussüsteem valitud tahvelarvutisse või arvutisse.

Esimene müük ja statistika jälgimine

Looge kassas tšekk ja tehke oma esimene müük. Kohe pärast müüki saate kohviku raamatupidamistarkvaras vaadata selle tšeki statistikat ja kasumit.

50 000 asutust on juba saanud kasu Posteri kasutamisest - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.