Pizzeria automatiseerimine

Poster pakub oma pitseria toimingute põhjalikuks kasutamiseks raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab online-kassat, ladu, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Teha kampaaniaid või eripakkumisi

Posteri kampaaniate koostajaga saate luua eripakkumisi, nagu näiteks "1+1=3" kampaania. Samuti saate kasutada püsikliendiprogramme, et meelitada uusi kliente, määrates tellimuse soodustusi või cashbacki.

Saate kassast ja lauast tellimusi vastu võtta

Seadke oma asutuse korruseplaan, et teenindaja saaks laua juures asuvatelt klientidelt tellimusi vastu võtta. Kui olete spetsialiseerunud kohaletoimetamisele, saate kasutada kassateenuse režiimi.

Offline-režiim

Võrguprobleemide korral peaks kassasüsteem jätkama häireteta tööd. Selle tagamiseks valige tarkvara, mis salvestab tellimuste ja kviitungite andmed seadmesse, kuni internetiühendus taastub.

Tellimuste vastuvõtmine mitmes seadmetes

Posteri rakendus toetab nii iOS- ja Android-tahvelarvuteid kui ka Windowsi ja macOS-arvuteid. Teie töötajad saavad tellimusi vastu võtta nii laua juures kui ka kulleriga kohaletoimetamisega.

Kui teie töötajad võtavad tellimusi vastu nii laua juures kui ka kohaletoimetamiseks, saate rakenduse tõhusaks toimimiseks paigaldada mitmele tahvelarvutile. See võimaldab teil samaaegselt võtta tellimusi vastu saalis ja tellimust välja viia kassapunkti lähedal.

Looge menüüd Posteri abil

Lihtsustage tellimuste vastuvõtmise protsessi, lisades menüüdele pizzaillustratsioonid, luues kategooriaid ja mugavat sorteerimist, et muuta see töötajate jaoks lihtsamaks.

Parandage pizza tellimise kogemust, rakendades modifikaatoreid

Laske oma külalistel pitsat oma maitse järgi kohandada, valides läbimõõtu, lisatooraineid ja lisakattematerjali.

Paigaldage oma kööki ekraani tõhusama töö tagamiseks

Kasutage terminali, et saata tellimusi peakoka ekraanile, et pakkuda külalistele kiiremat teenindust. Ekraanil näeb kokk kõiki roa komponente ja külalise soove. Kui tellimus on valmis, saadab kokk selle terminali ja külaline saab oma pizza kätte.
Maksimeerige oma kasumit

Optimeeri iga pitsa toidukulusid Posteris, et maksimeerida populaarsete toodete kasumit ja kõrvaldada ebaefektiivsed toidud.

Koolitage oma töötajaid

Posteriga saab kergelt õppida kasutada terminali ja juhtpaneeli kasutajaliidesega. Vaid 15 minutiga on teie töötaja valmis müüma oma esimest pitsat.

Analüüsige statistikat

Kasutage Posteri analüütikat, et teha statistika põhjal menüü- ja hinnamuutusi ning tagada oma pizzeria kasumlikkus.

Vaata aruandeid

Vahetuse lõpus saavad teie töötajad kontrollida müügiaruandeid ning võrrelda kassas ja pangaterminalis saadud tulude summat.

Parandage kohviku äriprotsesse

Automatiseerimissüsteem aitab parandada ärijuhtimist, parandada töötajate tõhusust ja suurendada kasumit.

Juurdepääs pizzeria analüüsile kõikjal

Müügi suurendamine

Tehke muudatusi menüüdes, vahetustes ja inventaris otse oma arvuti brauserist.

Üksikasjalik statistika

Posteris on teil juurdepääs töötajate, toodete, kategooriate ja online-tellimuste statistikale. ABC-analüüsi abil saate kindlaks teha, millised toidud toovad teile rohkem kasumit ja millised tasub välja vahetada või muuta.

Analüütika nutitelefonis

Poster Bossi mobiilirakendusega saate vaadata reaalajas tulusid otse oma nutitelefonis. Samuti saate jälgida laosaldosid ja saada teateid kassavahetusaja seisu, sealhulgas avamise ja sulgemise kohta.

Tootekontroll

Posteri abil olete alati kursis, kui palju taigna on pizza jaoks jäänud ja kui palju pooltooteid on laos. Teil on võimalik rühmitada jäägid kategooriate ja ladude kaupa, mis lihtsustab hankeprotsessi.

Pizzaketi või frantsiiside tõhus juhtimine

Poster pakub frantsiisiettevõtetele spetsiaalset teenustepaketti, mis sisaldab analüüsi, menüüde kopeerimist ja muid vahendeid frantsiisivõtja tõhusaks kontrollimiseks.

Kõik mugavuse ja tõhususe nimel

Liitu 50 000 ettevõtetega, kes on Posterit juba proovinud, loo oma konto kohe. Ja saate kasutada 15-päevast tasuta prooviperioodi.