Sushibaari automatiseerimine

Oma sushibaari igakülgse raamatupidamisarvestuse jaoks pakub Poster raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab online-kassat, ladu, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Peage üksikasjalikku inventuuri Posteris

Posteri abil saate jälgida kaupade tarneid ja mahakandmisi, samuti saate seadistada hoiatusi madala laoseisu kohta.

Kiirendada tellimuste vastuvõtmise protsessi

Looge Posteris mugav menüü, et teie töötaja saaks tellimusi kiiresti ja paari vajutamisega vastu võtta.

Võtke tellimusi online

Seadistage oma lehekülje integreerimine Poster Shopiga nii, et kõik tellimused jõuavad koheselt operaatori terminali Posteris.

Seadmete automatiseerimine sushibaaris

Seadmete kasutamine  sushibaari automatiseerimiseks on mugav, sest rakendus Poster toetab paigaldamist erinevatele seadmetele, sealhulgas Android- ja iPad-tahvlitele, Windows- ja MacOS-arvutitele. Lisaks saate protsesside täielikuks automatiseerimiseks ühendada lisaseadmeid, näiteks kviitungiprinteri, sularahasahtli ja pangaterminali.

Lihtsustage töö teenindamist kasutates Kitchen kit

Kasutage oma sushi-baaris kohandatud ekraane, et töötajad näeksid, milline komplekt või roog on parasjagu valmistamisel. Samuti saavad nad kontrollida retsepti, jälgida toiduvalmistamise aega ja teavitada kassapidajat, kui roog või jook on valmis.

Looge lihtne navigeerimiseks menüü

Posteri modifitseerimisfunktsiooni abil saate hõlpsasti kohandada roogade suurusi ja lisatooraineid roogade jaoks, et neid mugavalt terminali kaudu müüa. See on eriti kasulik selliste toitude puhul nagu misosupp või WOK-nuudlid, kus saate vastavalt külaliste eelistustele muuta portsjonite suurust ja lisandeid.

Pidage sushibaari kulude kohta täpset arvestust

Jälgige kõiki kulusid Posteri süsteemis terminalis, et hiljem saaksite analüüsida kuu finantsaruannet.

Looge online tellimusi koos Posteriga

Seadistage oma lehekülje integreerimist Poster Shopiga nii, et kõik online-tellimused läheksid automaatselt Poster terminali operaatorile töötlemiseks.

Kasutage mugavaks kohaletoimetamiseks rakendust "Poster Courier"

Enam ei ole vaja helistada kulleritele, et edastada teavet tellimuse kohta. Nüüd on kõik andmed neile rakenduses kättesaadavad: uued tellimused, kliendile navigeerimine ja tarnearuanne.

Kontrollige kohaletoimetamisteenust reaalajas

Pidage arvestust oma kullerite tehtud tellimuste kohta ja analüüsige nende tarnestatistikat. See aitab teil parandada teenust ja tuvastada kõige tootlikumad kullerid.

Sushi kohaletoimetamine klientidele

Poster pakub tarnemoodulit, mis võimaldab sushi-baaridel võtta vastu tellimusi nii agregaatoritelt kui ka omaenda kohaletoimetamisteenuselt. Saate jälgida kõiki tarnetellimusi ja kuu lõpus analüüsida erinevate agregaatoritega tehtava koostöö tõhusust ning optimeerida oma tööd sõltuvalt esemete populaarsusest.

Te saate restorani hallata kõikjal maailmas

Sisseehitatud ja kohandatud aruanded

Näiteks ABC-analüüs, mis aitab välja selgitada, millised menüüartiklid on kõige kasumlikumad, mille puhul saab suurendada marginaali, ja millised toidud ei ole nõudluse all või nende maksumus on liiga kõrge. Sushi-baari kassaprogrammi abil saab arvutada toidukulu, keskmise tšeki ja muid kasulikke aruandeid, mis aitavad suurendada ettevõtte kasumit.

Raamatupidamine ja palkade arvutamine

Restoranide haldamise automatiseerimine lihtsustab oluliselt ajaarvestust ja palgaarvestust. Tänu sellele saate hõlpsasti vaadata finantsaruandeid ja saada reaalse pildi oma ettevõtte kasumist ja kuludest.

Sushi-baari statistika teie telefonis

Saate igal ajal kontrollida oma kohvikus või restoranis müüdud kaupu ja nende kogust, kasutades selleks Poster Boss’i mobiilirakendust ja oma kontot. Kõik finantsaruanded on saadaval reaalajas.

Kiire inventuur

Sushi-baari tarkvara oluline funktsioon, mis on vajalik varguste ja kadude vältimiseks. Kui kasutate tarnete jaoks raamatupidamissüsteemi, peate süsteemis tegema ka inventuuri. Võrrelge köögis või baaris oleva toidu tegelikku kogust sushi-baari automatiseerimissüsteemis määratud kogusega. See võimaldab teil kohe kindlaks teha, kas on puudus, ja välja selgitada selle põhjuse.

Finants- ja laoarvestus

Paljud sushibaari raamatupidamisprogrammid pakuvad müügi- ja tšekkide sissemaksmise funktsioone. Kuid mitte kõik neist ei suuda pakkuda selliseid funktsioone nagu mugav ladu koos automaatse tarnetöötlusega, analüütika ja üksikasjalik finantsarvestus.

Tegevuste ajalugu iga kontrolli kohta

Peaksite nägema tühistamisi, kampaaniaid, makseviise, kontrollide sulgemis- ja lahtiolekuaegu. Kui teil on vaja kontrollida oma töötajate tööd, saate tarkvaras vaadata kontrollide ajalugu. Juurdepääs sellistele süsteemi funktsioonidele peaks siiski olema piiratud.

Sushi-baari või frantsiisi tõhus juhtimine

Poster pakub frantsiisiettevõtetele spetsiaalset teenustepaketti, mis sisaldab lõppanalüüsi, menüüde kopeerimist ja muid vahendeid frantsiisivõtja tõhusaks kontrollimiseks.

Kõik mugavuse ja tõhususe nimel

Liitu 50 000 ettevõtetega, kes on Posterit juba proovinud, ja loo oma konto kohe. Ja saate kasutada 15-päevast tasuta prooviperioodi.