Dark kitchen automatiseerimine

Ettevõtte igakülgse raamatupidamise jaoks pakub Poster raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab veebipõhist kassa-, lao-, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Köögi automatiseerimine

Täitke tellimusi viivitamatult

Posteri rakendusega saab teie töötaja hõlpsasti tellimusi vastu võtta ja koheselt kokale saata.

Automatiseerige tarne

Posteriga saate vastu võtta tarnetellimusi nii agregaatoritelt kui ka omaenda teenuselt. Jälgige tellimuste statistikat, et tõhusalt jälgida kullerteenuse tulemuslikkust.

Kauba jälgimine

Saate põhjalikuld kontrollida koostisainete ja materjalide varude üle, teetege inventuure ja planeerige ostud tarnijatelt.

Spetsiaalsed seadmed töö automatiseerimiseks ja raamatupidamiseks

Posteri tellimuste vastuvõtmise terminali saab hõlpsasti paigaldada erinevatesse seadmetesse: Android- või iPad-tahvelarvutid, Windows või MacOS arvutid. See lihtsustab oluliselt seadmete valikut ja vähendab kulusid.

Kokkade mugavuse huvides võite paigaldada köögis ekraani, et nad näeksid tellimusnimekirja ja saaksid saata terminali teateid, kui toit on valmis serveerimiseks.

Dark kitchen raamatupidamissüsteem vähendab töötajate koormust.

Jälgige enda müügistatistika dünaamikat Posteris, et planeerida oma oste ja määrata kindlaks vajalik kogus toorikuid. Nii ei pea te kõiki arvutusi käsitsi tegema. Posteris näete, kui palju toorikuid on vaja hõivatud või tavalistel päevadel.

Tehke ka inventuurid, et vältida puudujääke või järeltellimisi. Posteris on olemas valmis ülevaatustabelid, mida saate välja printida või veebis täita.

Koormuse planeerimine

Kasutage funktsiooni "Tootmine", et täiendada oma varusid uute toodega ja kontrollige nende tarbimist. Saate planeerida järgmiseks päevaks vajalike pooltoodete optimaalse koguse.

Hangete meeldetuletus

Seadistage hoiatused varude saldode kohta, mis lähenevad minimaalsele tasemele. See võimaldab teil ostuhetkel mitte vahele jääda ja õigeaegselt tarnijaga ühendust võtta.

Rahanduse kontroll

Posteri abil saate registreerida kõik tehingud ja koostada aruandeid, mis aitavad teil vähendada tarbetuid kulusid ja hinnata teie ettevõtte kasumi.

Köögi raamatupidamissüsteem

Need funktsioonid võimaldavad teil keskenduda sellele, mis on kõige olulisem: teenuse kvaliteedile ja klientide rahulolule.

Saage igal hetkel juurdepääs asutuse analüütika andmetele

Juhtpaneel brauseris

Tehke muudatusi menüüdes, vahetustes ja inventuurist otse oma arvuti brauserist.

Detailne statistika

Posteris on teil juurdepääs töötajate, esemete, kategooriate ja online-tellimuste statistikale. ABC-analüüsi abil saate kindlaks teha, millised toidud toovad teile rohkem kasumit ja millised tasub välja vahetada või muuta.

Analüütika nutitelefonis

Poster Bossi mobiilirakendusega saate vaadata reaalajas tulusid otse oma nutitelefonis. Samuti saate jälgida laosaldosid ja saada teateid kassavahetusaja seisu, sealhulgas avamise ja sulgemise kohta.

Tootekontroll

Posteri abil olete alati teadlikud, millal saab riis otsa rollide tegemiseks ja kui palju pooltooteid on laos jäänud. Ostuprotsessi lihtsustamiseks saate varusid liigitada ja kategoriseerida.

Köögitarkvara automatiseerib kohaletoimetamist

Seadistage integratsioon leheküljega

Integreerige oma lehekülg Posteriga, et võtta online-tellimusi vastu terminali kaudu, või kasutage standardset Poster Shopi integratsioonilahendust. Kõik toidu- ja tootekategooriad kuvatakse teis juhtpaneelist automaatselt leheküljes.

Jälgige kullerteenuste statistikat

Posteri juhtpaneelis on teil võimalus analüüsida iga töötaja töötulemusi. Teil on võimalik vaadata tellimuste läbitöötamise aega, mis aitab teil parandada oma kulleriteenust.

Kasutage mobiilirakendust

Rakenduses on kulleril järgmised funktsioonid: vaadata kõigi uute tellimuste nimekirja koos üksikasjadega, kasutada kaardinavigatsiooni ja aruannet kliendile kulleri kohta.

50 000 asutust on juba hinnanud Posteri kasutamise eeliseid - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.