Söökla automatiseerimine

Oma söökla tervikliku raamatupidamisarvestuse jaoks pakub Poster raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab online-kassat, ladu, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Värskendage enda valikuid

Korraldage oma menüü kategooriate kaupa, et pakkuda iga päev erinevat toitu. Võite peita ebaolulisi punkte, et neid ei kuvataks kassapidajatele.

Tellimuste tõhus
töötlemine

Posteril on mugav POS-liides, mis võimaldab kassapidajal lihtsalt ja kiiresti tellimusi vastu võtta ja makseid teha vaid paari vajutamisege.

Pakkuge tooted kaupa või kaalu järgi

Mõnda tooded, näiteks leiba, saate müüa tüki kaupa, teisi tooteid aga kaalu või portsjonite kaupa. Kõike seda saab hõlpsasti seadistada kergesti kasutatavas Posteri juhtpaneelis.

Söökl automatiseerimine muutub ainu lihtsamaks eriseadmete abil

Posteri kassarakendus ühildub erinevate seadmetega, sealhulgas Androidi ja iOSi tahvelarvutite, Windowsi arvutite ja MacOS-arvutitega. Lisaks saate süsteemi funktsionaalsuse laiendamiseks ühendada lisaseadmeid, nagu kaalud, kviitungiprinterid, pangaterminalid ja vöötkoodi skannerid.

Kondiitriäri haldamine Posteriga on lihtne ja mugav

Posteris saate vaadata töötajate poolt loodud tehingute ja ülekannete nimekirja. See võimaldab teil analüüsida oma söökla finantstulemust kuu lõpus ja võrrelda seda eelmise tööperioodiga.

Posteri müügirakendusega saab kassapidaja hõlpsasti tellimuse teha, valida mugava makseviisi ja anda külalisele väljatrükitud kviitungi.

Teil on võimalus võtta vastu makseid erinevate meetoditega, näiteks kaardiga, sularahas või sertifikaatidega. Saate oma müügistatistikas näha iga sellise makseviisi protsentuaalset osakaalu.

Seadistage vähese laoseisu teatised, et saada päeva või vahetuse lõpus nimekiri vajaminevatest Tootest. See aitab teil teha õigeaegseid oste ja vältida tootepuudujääke.

Posterist leiate integreeritud programmi, millega saate hallata oma sööklatellimuste kättetoimetamist. See pakub mugavat tööd erinevate agregaatorite ja sisemise kättetoimetamisteenuse tellimustega. Teil on võimalik jälgida kulleritegevust, kontrollida tarnimise kasumlikkust ja optimeerida kulusid, ja seda kõike ühes ja samas raamatupidamissüsteemis.

Poster annab söökla programmi koos täieliku ja ajakohase teabega, mida omanik vajab

Seadistage võimalus maksta boonuspunktidega

Posteris saate võtta makseid vastu äriklientide väljastatud sertifikaatide abil ning kohandada boonuste kogumist, mida saab kasutada lõunasöögi eest tasumiseks. Teil on võimalik vaadata statistikat sertifikaatide ja boonuste abil tehtud maksete kohta, et jälgida, kui palju raha läheb töötajate ja äriklientide toitlustamiseks.

Kontrollige koostisainete ja tooraine jääke retseptis.

Funktsiooniga "Tootmine" saate kontrollida oma kokkade poolt valmistatud valmistoitude ja pooltoodete kogust. See võimaldab teil planeerida järgmise päeva vajalikke ettevalmistusi, lähtudes päeva lõpuks allesjäänud valmistoodetest.

Analüüsige müügiaruandeid, et saada ülevaade oma ettevõtte edusammudest

Poster pakub üksikasjalikku statistikat müügist, töötjatelt ja kaupade kohta. Teil on võimalus uurida tulude andmeid päevade kaupa, mis aitab teil tuvastada kõige tihedama aktiivsed perioodid ja tõhusalt planeerida oma söökla tegevust nendel päevadel.

Halduspaneel brauseris

Baari haldamine muutub lihtsaks ja arusaadavaks

Posteri halduspaneeliga muutub söökla haldamine lihtsaks ja mugavaks. Saate hõlpsasti luua menüüsid, võtta vastu tarneid, käivitada kampaaniaid ja vaadata müügiaruandeid, ning kõik see asub ühes kasutajasõbralikus tarkvaras, et saaksite oma tööprotsessi tõhusasti optimeerida.

Analüüsi enda baari iga päev või kuu

Pakume lihtsasti kasutatavaid diagramme ja graafikuid koos teie ettevõtte tulemuslikkuse andmetega, et saaksite hõlpsasti jälgida olulisi näitajaid ja teha teadlikke äriotsuseid. Saate teada, milliseid menüüartikleid säilitada, kuidas kampaaniad mõjutavad müüki, saate hinnata oma uue baarmeni tulemuslikkust ja palju muud.

Täielik kontroll kõigi laotoimingute üle

Saate kasutada meie inventuuri tarkvara, et jälgida kõiki oma ettevõtte ladusi, alates laos olevatest koostisosadest kuni valmistoitudest ja eelsegudest, näiteks siirupite ja segudeni.

50 000 asutust on juba hinnanud Posteri kasutamise eeliseid - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.