Mobiilne kassaaparaat kõigis seadmetes

Poster pakub võimalust võtta tellimusi vastu erinevatel seadmetel, nagu tahvelarvutid, sülearvutid, arvutid või monoblokid. Olenemata sellest, milline seade teil on, saate oma ettevõtte haldamiseks kasutada Posterit.

Peamised eelised

Offline-režiim

Poster võimaldab teil töötada võrguühenduseta, nii et kui teie asutus kaotab interneti ühendust, saate jätkata tellimuste vastuvõtmist ja kviitungite printimist ilma probleemideta. Niipea, kui internet taastub, süsteem automaatslelt sünkrooniseerib kõik tellimused kokku.

Alustada on lihtne

Posteri kasutajaliides on väga lihtne ja intuitiivne, nii et isegi kogenematu teenindaja saab kassatööga alustada vaid paar minutit pärast programmi käivitamist.

Võimas vahend

Poster võimaldab teil jälgida tšekke ja müüki, hallata oma kliendibaasi, teha broneeringuid, lisada tehinguid ja täita muid funktsioone.

Kõik funktsioonid ühes programmis

Võite anda oma klientidele erinevaid maksevõimalusi: sularaha, kaardid, sertifikaadid, boonused, samuti jagada makse mitmeks meetodiks.

Poster pakub päeva lõpus täielikku müügiaruannet teie vahetuse kohta, nii et saate analüüsida oma tegevust ja olla teadlik kõigist olulistest asjadest.

Kui tekib olukord, kus maksukviitung jäi esimesel korral välja printimata või kui külalisel on küsimusi tellimuse kohta, saate hõlpsasti leida õige kviitungi arhiivist otse Posteriga terminalist.

Posteri abil saate luua oma ettevõttele kaupluse veebisaidi ja võtta klientidelt vastu online-tellimusi. Kõik online-tellimused lähevad automaatselt süsteemi ja on terminalis töötlemiseks kättesaadavad.

Saate istekohtade paigutuse mugavalt seadistada terminalis, nii et teenindajad saavad tellimustega kiiremini töötada. Kui eelistate teenindada külalisi kassast, saate saalikaardi süsteemi seadetes välja lülitada.

Toetus enamikule seadmetele

Poster on hõlpsasti integreeritav mitmesuguste seadmetega, nagu printerid, kaalud ja skannerid. Meie süsteemi abil saate printida fiskaalkontrolle, kaaluda tooteid ja skaneerida kaupu.

Lühendada külaliste tellimuse ooteaega

Posteriga saate saata tellimusi kööki, baari ja teistesse osakondadesse otse terminalist, et vähendada tellimuste väljastamise aega ja kontrollida tellimuste järjekorda.

Haldage eraldi kontode tehinguid

Saate hõlpsasti jagada tšeki mitmele külalisele, vahetada lauda või teenindajat otse tellimuses mõne sekundiga.

Kasulikud nipid

Need funktsioonid võimaldavad teil keskenduda kõige olulisemale: teenuse kvaliteet ja klientide rahulolu.

Broneeringud restoranis

Broneeringute tegemiseks ei ole vaja kasutada paberkandjal logiraamatut. Saate lisada, vaadata, kinnitada ja tühistada broneeringuid otse terminali kaudu.

50 000 asutust on juba hinnanud Posteri kasutamise eeliseid - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.