Meelitage rohkem külastajaid ja suurendage oma kasumit

Looge oma külalistele meeldiv ja rahuldav keskkond, et julgustada neid teie asutust sageli külastada.

Pakkuge suuri allahindlusi ja boonusprogramme

Paku oma klientidele erinevaid soodustusi ja boonusprogramme, sealhulgas ühekordseid, korduvaid ja kumulatiivseid. Kasutage selleks Posteri sisseehitatud sooduspakkumiste ja lojaalsusprogrammi koostajat.

Asendage kliendikaart SMS-sõnumitega

Jätke plastkaardid minevikuks ja pakkuge võimalust külalistele autoriseerimiseks ja boonuste mahakandmiseks telefoninumbri järgi. Igale külalisele saadetakse kinnitussõnum.

Haldage oma kliendibaasi mugavas süsteemis

Lisage uusi kliente otse terminalis või importige oma klientide andmebaasi. Võimalus laadida oma kliendinimekiri üles populaarsetesse e-posti või SMS-sõnumiteenustesse on samuti saadaval.

Erinevate rakenduste ühendamine ja integreerimine

Posteri rakenduste kataloogist leiate mitmesuguseid lojaalsussüsteeme, vestlusroboteid ning e-posti ja SMS-sõnumiteenuseid. Ühendage need rakendused oma ettevõttega ja suurendage müüki.

Uute klientide lisamine otse terminalis

Terminali kassas saate lisada uusi külalisi andmebaasi. Võite anda neile ühekordse allahindluse, anda neile kaardi või kutsuda neid lojaalsusprogrammi liikmeks.

Loo kampaaniaid sisseehitatud konstruktori abil ja paku neid oma klientidele.

Meil on mugav kampaaniate koostaja, mis võimaldab teil luua oma eripakkumisi ja kampaaniaid, näiteks Happy Hours, 2+1 või kuues kohv tasuta.

Seadke sisse boonuste või allahindluste süsteem, et julgustada ja rõõmustada oma kliente.

Kutsuge kliente liituma püsikliendiprogrammiga, et nad saaksid allahindlusi või boonuseid vastavalt oma ostude mahule. Saate määrata eri kliendirühmadele erinevad soodustuste või boonuste tasemed ja suurendada neid automaatselt, kui need kogunevad.

Muuda hindu reaalajas

Saage üksikasjalikku infot iga kliendi kohta, sealhulgas tema eelistatud toidud, keskmine tšekk, kontaktandmed, tellimuste ajalugu, soodustused, boonused ja palju muud. Teil on täielik ülevaade igast külalisest.

50 000 asutust on juba hinnanud Posteri kasutamise eeliseid - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.