Pubi automatiseerimine

Poster pakub oma pubi tervikliku raamatupidamisarvestuse jaoks raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab online-kassat, ladu, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Peamised eelised

Offline-režiim

Poster võimaldab teil töötada võrguühenduseta, nii et kui teie asutuses katkub internetiühendus, saate jätkata tellimuste vastuvõtmist ja kviitungite printimist ilma probleemideta. Niipea, kui internet taastub, sünkroonitakse kõik tellimused automaatselt süsteemiga.

Jälgige tähelepanelikult laoseisu

Korraldage toiduainetele ja jookidele eraldi ladustamine, mis hõlbustab arvestuse pidamist ja inventuuri kontrolli. Saate aruandeid iga toote likumisest.

Loo kombineeritud komplektid

Kasutage roogade modifitseerijaid, et lisada oma menüüsse õllekombo komplekte ja eelroogade komplekte ning meelitada rohkem kliente.

Automatiseeri oma töö pubis Androidi või iPadi tahvelarvutiga

Posteriga saate valida oma tööks vajalikud seadmed. Näiteks saate paigaldada Androidi tahvelarvutile rakenduse, et teenindaja saaks külalistelt tellimusi vastu võtta otse laua juures, ja baaris saate baarmeni jaoks paigutada Posteriga sülearvuti.

Samuti saate Posteriga ühendada lisaseadmeid, näiteks vöötkoodiskännerid, kviitungi- ja sildiprinterid, pangaterminalid, sularahasahtlid ja palju muud.

Kõik funktsioonid ühes programmis

Kampaaniate koostaja abil saate hõlpsasti luua oma pubi jaoks erinevaid eripakkumisi, näiteks “Beer Unlimited” või eelroa soodushinnaga, kui ostate 3 õlut.

Korraldage oma toidukategooriad, organiseerige need populaarsuse järgi ja lisage igale toidule pilt, et teha see töötajatele lihtsamaks.

Teie kliendid saavad oma tellimuste eest valida erinevaid makseviise, sealhulgas sularaha, kaardid, nutitelefonid ja kogutud lojaalsuspunktide kasutamine. Lisaks saab erinevaid makseviise kombineerida ühes tšekis.

Mugavaks planeerimiseks ja istekohtade korraldamiseks tipptundidel on soovitatav kasutada laudade broneerimissüsteemi. See võimaldab teie külalistel pubis eelnevalt istekoha broneerida ja te teate, millist koormust teatud ajaks oodata.

Poster pakub integreeritud programmi, et hallata tellimuste kättetoimetamist oma pubist. See võimaldab teil tõhusalt töötada nii agregaatoritelt kui ka teie enda kättetoimetamisteenuselt saadud tellimustega. Teil on võimalik jälgida kullerteenuse tulemuslikkust, kontrollida tarnetellimuste kasumlikkust ja optimeerida kulusid ühes raamatupidamis süsteemis.

Kasulikud nipid

Need funktsioonid võimaldavad teil keskenduda kõigele olulisemale: teenuse kvaliteedile ja klientide rahulolule.

Optimeerige laoarvestust

Hoidke oma varudel silma peal regulaarsete inventuuride ja üksikasjalike aruannete abil kaupade liikumise kohta. See aitab teil vältida puudujääke ja teada, kui palju tooteid on müüdud või käsitsi maha kantud.

Kontrollige oma rahaasju

Posteris on kõik finantstehingud koondatud ühte aruandesse, mis võimaldab teil hinnata oma pubi tulemuslikkust. Analüüsige seda aruannet, et vähendada tarbetuid kulusid ja suurendada kasumit.

Müügi suurendamine

Rakendage ABC-analüüsi menüüle ja tuvastage kõige kasumlikumad tooted, tehke kindlaks, milliseid uuendusi on võimalik teha, ning otsustage, kas eemaldada vähem edukad tooted

Haldage oma pubi veebipõhise juhtpaneeli kaudu

Kasutage Poster Boss mobiilirakendust

Kasutage oma pubi jälgimiseks Poster Boss’i. See annab teile alati ajakohast analüütilist teavet, finantsaruandeid ja reaalajas teavet teie asutuse inventari kohta. Lisaks teavitatakse teid, kui avatakse või lõpetatakse kassavahetusaja.

Haldage oma asutust mis tahes seadmest

Saate hõlpsasti vaadata statistikat, teha muudatusi menüüdes ja muuta personali graafikuid ükskõik millisest arvutist või sülearvutist.

Lihtsustage varude ja jääkide arvestuse protsessi.

Poster pakub hõlpsasti kasutatavaid laoarvestuse vorme, mis võimaldavad teil teostada täielikku või osalist kontrolli. Saate hõlpsasti vaadata teavet koostisosade mahakandmise kohta müügi puhul, samuti muid mahakandmise põhjuseid, nagu riknemine, personali kasutamine või menüü uuendamine.

Jälgige töötajate vahetusi

Statistikas saate vaadata müüki, jaotades selle iga töötaja kohta eraldi. See lihtsustab teie töötajate palkade arvutamist.

Mitme asutuse haldamine

Haldage oma frantsiisiettevõtteid hõlpsasti tänu pilvepõhistele raamatupidamissüsteemidele ja funktsionaalsele moodulile, mis võimaldab teil kontrollida mitut asutust ühe konto kaudu. Jälgige ja tehke muudatusi menüüdes, hindades ja statistikas kõikide asutuste puhul samaaegselt.

50 000 asutust on juba hinnanud Posteri kasutamise eeliseid - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.