kohvimaja automatiseerimine

Oma kohviku tervikliku raamatupidamise jaoks pakub Poster raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab veebipõhist kassa-, lao-, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Alustage müümist kohe, selgitades lihtsalt ja kiiresti

Meie tarkvara on lihtne ja intuitiivne. Vaid mõne minutiga saate sellega hakkama ning juba kohe müümisega tegeleda. Meil on menüüdes mugav navigeerimine, mis aitab teil kiiresti leida vajalikud tooted ja lisada need oma tellimusse. Võite võtta makseid vastu, mis tahes mugaval viisil: kaardiga, sularahas või muude võimalustega. Veelgi enam, meie süsteem töötab ka siis, kui internetti ei ole. Te ei kaota juurdepääsu funktsioonidele ja saate jätkata klientide pidevat teenindamist.

Täitke lihtsalt kliente soove

Me tagame paindliku müügikäsitluse ja kiire tegutsemist mittestandardsete tellimuste puhul. Pakkudes külalistele võimalust nautida maitsvat ja populaarset kaerapiimajooki, sellega te suurendate tõhusalt keskmist tšekki ja jätate positiivse mulje. Selle tulemusena on kliendid tänulikud ja tahavad teie juurde korduvalt tagasi tulla.

Lihtsalt luua kampaaniaid ja eripakkumisi

Paku külalistele mitmesuguseid soodustusi ja boonuseid, sealhulgas ühekordseid, jätkuvaid või kumulatiivseid kampaaniaid, näiteks “Happy Hours”, 2-ühele või “Saage kuuenda kohvi tasuta”.

Halda oma kohvikut mobiilirakenduse kaudu

Halda oma asutust reaalajas Poster Boss’iga kasutates tasuta rakendusega iOS ja Android seadmetele. Teie kasutuses on järgmised funktsioonid:

  • Vaadake reaalajas kviitungeid ja müügiaruandeid, et olla kursis oma hetkeolukorraga.
  • Jälgige saldosid ja oste, et tõhusalt hallata oma varusid ja vältida puudujääke.
  • Lisage kulutehinguid liikvel olles, et kõik kulud kiiresti arvele võtta ja hoida oma finantsandmed ajakohasena.

50 000 asutust on juba hinnanud Posteri kasutamise eeliseid - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.