Kiirtoitude automatiseerimine

Et põhjalikult ja tõhuslat pidada kiirtoitlustuseettevõtte raamatupidamist, Poster pakub raamatupidamissüsteemi, mis sisaldab online-kassat, ladu, finants-, analüüsi- ja CRM-süsteemi vaid 29 euro eest kuus.

Tagage mugavaid makse viise kliendidele

Pakkuge erinevaid makseviise: sularaha, kaart, deposiit või boonused. Looge nende alusel tšeki kombinatsioone, et pakkuda oma klientidele mugavust.

Kiire tellimuste töötlemine

Oma tahvelarvutis oleva Poster-terminali abil saate tellimusi vastu võtta kõikjal oma asutuses. Kas kassas või lauas, saate tellimusi koheselt köögile ettevalmistamiseks edastada.

Käivitage oma kampaaniad

Meelitage rohkem kliente Posteri kampaaniaehitajaga. Looge unikaalseid hooajalisi ja pühadepakkumisi.

Posteriga saate automatiseerida oma kiirtoitlustamise ilma seadmete valiku piiranguteta.

Posteri kiirtoidurakendusega saate hõlpsasti valida sobiva varustuse. Seda toetavad nii macOS- või Windows-arvutid kui ka Androidi või iPadi tahvelarvutid.

Tahvelarvutiga saab ühendada ka erinevaid seadmeid, näiteks makseterminalid, kassad, vöötkoodiskannerid ja kaalud.

Loo kasutajasõbralik ja intuitiivne menüü

Posteri juhtpaneeliga saate lihtsustada tellimuste vastuvõtmise protsessi ja kiirendada töötajate tööd, luues kasutajasõbraliku menüü koos kategooriatega ja illustratsioonidega. Mõne klõpsuga saavad teie töötajad kiiresti leida mis tahes burgeri, pitsa või joogi ja saata tellimuse koheselt kööki.

Valige viis, kuidas soovite oma tellimusi vastu võtta

Seadistage Poster-süsteemis lauakaart, et teie töötajad saaksid jälgida ja võtta tellimusi iga laua juures eraldi. Kui eelistate tellimusi vastu võtta kassas, saate kiiresti lülituda ilma ruumikaardita režiimi ja võtta tellimusi mugavalt vastu.

Vähendage tellimuse loomise aega, kasutades menüüs olevat modifitseerimisfunktsiooni

Plakatil olevate modifikaatorite abil saavad teie töötajad hõlpsasti valida lisavõimalusi ja portsjonite suurusi otse terminalis.

Näiteks saavad nad paari vajutamisega valida väikese või suure pitsa suuruse või lisada burgerile ingrediendi.

Äriprotsesside parandamine kiirtoitlustuses

Kohviku automatiseerimissüsteem aitab parandada ärijuhtimist, suurendada personali tõhusust ja suurendada kasumit.

Analüüsige kõige populaarsemaid tooteid

Posteri statisika aitab teile menüüd optimeerida. Saate teada, millised tooted on kõige populaarsemad ja millised vajavad tähelepanu. See võimaldab teil kaaluda roogade asendamist või kampaaniate läbiviimist vähem populaarsete toodete puhul.

Jälgige oma töötajate tööd

Saate Posteriga teavet oma töötajate töögraafikute, tootlikkuse ja tellimuste teenindamise aegade kohta.

Automatiseeri oma inventuuri

Kasutage Posteri lao inventuuri funktsiooni, et teostada osalist või täielikku lao kontrolli. Vaadake inventuuritulemusi mugavalt ühel vahekaardil, kaotades vajaduse pabervormide järele.

Teege õigeid otsuseid

Ärge jätke kasutamata võimalust kontrollida oma kasumit Posteri analüütiliste tööriistade abil. Uurige andmeid ebatõhusate tarnijate kohta ja optimeerige oma partnerlussuhted. Analüüsige oma ettevõtte tipp- ja vaikse aja graafikuid.

Koormuse planeerimine

Kasutage funktsiooni "Tootmine", et täiendada oma varusid uute pooltoodetega ja jälgida nende tarbimist. Saate planeerida järgmiseks päevaks vajalike pooltoodete optimaalse koguse.

Hangete meeldetuletus

Seadistage hoiatused varude saldode kohta, mis lähenevad minimaalsele tasemele. See tagab, et te ei jäta ostu tegemata ja võtate tarnijaga õigeaegselt ühendust.

Rahanduse kontroll

Posteri abil saate registreerida kõik tehingud ja koostada aruandeid, mis aitavad teil vähendada tarbetuid kulusid ja hinnata teie ettevõtte kasumlikkust.

Kiirtoidu raamatupidamissüsteem

Need funktsioonid võimaldavad teil keskenduda sellele, mis on kõige olulisem – teenuse kvaliteedile ja klientide rahulolule.

Mitme asutuse haldamine

Haldage oma frantsiisiettevõtteid hõlpsasti tänu pilvepõhistele raamatupidamissüsteemidele ja funktsionaalsele moodulile, mis võimaldab teil kontrollida mitut asutust ühe konto kaudu. Jälgige ja tehke muudatusi menüüdes, hindades ja statistikas kõigi asutuste puhul korraga.

Automatiseerige kiirtoidu tarne

Poster pakub teie restorani jaoks integreeritud tarnimise haldamise tarkvara. Nüüd saate tõhusalt hallata erinevate agregaatorite ja omaenda kohaletoimetamisteenuse tellimusi.

Saate jälgida kullerteenuse tulemuslikkust, kontrollida tarnetellimuste kasumlikkust ja optimeerida kulusid – ainlult  ühes raamatupidamissüsteemis.

50 000 asutust on juba saanud kasu Posteri kasutamisest - liitu ka meiega!

Alusta 15-päevast tasuta prooviperioodi.