Haldage oma menüüd Posteri abil lihtsalt ja hõlpsasti

Lisage tehnoloogilisi kaarte ja pooltooteid, arvestage töötlemiskadusid ja kombineerige toidud lihtsasti kategooriatesse Posteris, et säästa aega.

Koostisosad

Toidu valmistamiseks kasutatavad tooted hõlmavad selliseid koostisosi nagu jahu, õli, hapukurgid ja muud.

Tehnoloogia kaardid

Toidud, mida te oma asutuses valmistate, kasutades koostisosi või poolikuid retsepte. Võivad sisaldada selliseid tooteid nagu salatid, supid ja muud.

Tooted

See hõlmab tooteid, mida te müüte ilma igasuguse töötlemiseta ja mida te ei valmista oma ettevõttes, näiteks šokolaad, pudelis limonaad ja muud sarnased tooted.

Haldage oma kulusid

Tehnoloogiliste kaartide maksumuse automaatne arvutamine võtab arvesse koostisosade varusid ja laosaldosid, ajakohastades kulusid iga uue tarne korral.

Pühendage rohkem aega kliendi teenindamisele

Kasutage toodete ja roogade värvikoode või pilte, et kiirendada ettekandjate tööd menüüde koostamisel. Sorteerige toidud populaarsuse järgi ja lisage kõige populaarsemad toidud terminali põhiekraanile.

Pakkuge kaalutüüpi tooteid müügiks kaalu järgi

Määrake hind 100 grammi kohta sellistele toiduainetele nagu praad, pähklid või küpsised kaalu järgi. Tellimisel sisestab teenindaja ainult kaalu ja süsteem arvutab kogumaksumuse automaatselt ümber.

Suurendage oma kasumit modifikaatorite abil

Maksimeerige oma kasumit, pakkudes külalistele erinevaid modifikaatoreid tehnoloogiliste kaartidelt. Kelnerid saavad hõlpsasti vastu võtta tellimusi erinevate pitsatäidiste, praekattematerjalide ja kastmete kohta, et vastata kõikidele klientide nõuetele.

Muuda hindu reaalajas

Muuda toodete ja tehniliste kaartide hindu otse nimekirjas ja 10 sekundi jooksul ilmuvad uuendatud hinnad automaatselt terminali.

Kasutage ABC-analüüsi, et luua tõhusa menüüd

Otse Posteris saadaval oleva ABC-analüüsi abil saate kindlaks teha oma ettevõtte populaarsed ja kasumlikud toidud. Otsustage, millised toidud tuleks menüüst välja jätta ja milliseid saab hinnastada teisiti.

Kas teil on veel küsimusi?

Oleme valmis andma teile professionaalset nõu ja aitame valida teie ettevõtte jaoks parima lahenduse. Võtke meiega küsimuste korral julgelt ühendust!

Kas teil on veel küsimusi?

Oleme valmis andma teile professionaalset nõu ja aitame valida teie ettevõtte jaoks parima lahenduse. Võtke meiega küsimuste korral julgelt ühendust!